thumb image
Led 03, 2022 1414

Už jste slyšeli o technologii aktivní pěny AHORNFLEX ®?

Průměrná životnost matrace je 7-10 let. To už je docela dlouhá doba, proto naprosto chápeme, že výběr nové matrace nepatří k nejjednodušším volbám. Už jen zorientovat se v nabídce různých matrací dá zabrat. Natož pak zkoumat jejich vlastnosti a kvalitu od různých výrobců. Pro jednodušší rozhodování vám dnes představíme unikátní technologii aktivní pěny AHORNFLEX ®.

————

Proč jsme v AHORNu začali pracovat na nové technologii AHORNFLEX ®?

Společnost 21. století má velmi rušný životní styl. Na spánek nezbývá mnoho času, a to i přestože je pro správné fungování našeho těla absolutně nezbytný. Spánkovou deprivací trpí velká část populace a nás děsí, že v dlouhodobém horizontu může ohrozit život člověka. Je nám naprosto jasné, že nedonutíme lidi spát více hodin. Ale chceme, aby byl jejich spánek co nejvíce kvalitní. Samozřejmě víme, že na kvalitu spánku má vliv mnoho faktorů. My jsme se zaměřili na ten, který sami nejvíce dokážeme ovlivnit. To je výroba takové matrace, která se absolutně přizpůsobí lidskému tělu a dopřeje mu maximální regeneraci.

————

Dlouholeté zkušenosti vkládáme do vývoje našich produktů

Spánek je pro lidské tělo nezbytný, to víme všichni. Důležitá je však i jeho kvalita! V AHORNu jsme se kvalitě spánku začali věnovat v roce 1995, kdy dnešní zakladatel společnosti pan Ing. Pavel Koňarik začal s montáží roštů. Zlomový okamžik však nastal v roce 2014, kdy jsme začali vyrábět i matrace a polštáře. Od té doby jsme intenzivně sledovali nové poznatky a trendy v oblasti spánku, které následně promítáme do všech našich produktů (postelí, roštů i matrací).

Když jsme před časem začali vyvíjet novou technologii pro výrobu matrací, provedli jsme rozsáhlý průzkum mezi zákazníky. Cílem bylo získat dostatek informací, proto abychom naše matrace mohli přizpůsobit požadavkům moderního člověka. Tzn. aby se tělo mohlo po náročném dni plném shonu a stresu dostatečně zregenerovat.Ahornflex

————

AHORNFLEX® jako filozofie spánku

AHORNFLEX ® znamená mnohem více než výrobní postup. Představuje celou filozofii naší firmy, zkušenosti našich zaměstnanců, ale také celý soubor našich vědomostí týkajících se spánku a celkový přístup k němu.
Matrace vyráběné pomocí technologie aktivní pěny AHORNFLEX ® přináší našim zákazníkům spokojenější spánek. Svou kvalitu dokazují i v nezávislých testech. Osvědčení o kvalitě matrací

 

————

Jaký je výsledek našeho dlouholetého snažení?

Teď už víte, jak to všechno vzniklo. Ale určitě vás zajímá výstup! Trochu pyšně můžeme říct, že výsledek je nad naše očekávání. Vyvinuli jsme matraci, která se maximálně přizpůsobí tělu a poskytne dokonalou oporu zádům. Matraci, díky které budou vaše rána více svěží i radostná.
Poodkryjeme i naše tajemství a ukážeme v pár bodech, čím jsou matrace s technologií aktivní pěny AHORNFLEX ® tolik unikátní.

ahornflex matrace

————

Perlička na závěr

Velmi zajímavé jsou i samotné názvy matrací, které dokonale vystihují vlastnosti jednotlivých matrací. Tak např. Helia září jako slunce, Muna je pro hluboký spánek „při měsíčku“. A nejoblíbenější matrace řady DIA jsou určeny pro božský spánek. Vyzkoušejte sami a uznáte, že nic lepšího jste pro sebe nemohli udělat. .

————

Připojte s k naší skupině na Facebooku 🙂