thumb image
Srp 31, 2022 31

Arella – andělská řada matrací na přání zákazníků

Už jste někdy slyšeli o matracích, které výrobce vytvořil na přání zákazníků? Přesně tak v AHORNu vznikla andělská řada matrací Arella. Dokonce vzlétla rovnou na vrchol žebříčku mezi jednotlivými řadami matrací.

__________

Spánek ve 21. století

Spánek je nejdůležitější částí dne. Je nezbytný pro lidské zdraví a správné fungování těla. S příchodem technologií mu však stále více přestáváme věnovat pozornost. Odborníci odhadují, že až 40 % populace trpí nespavostí. Dlouhodobá spánková deprivace může pak způsobit velké zdravotní potíže.

Sami se můžete zaměřit na poruchy spánku zapříčiněné nesprávnou spánkovou hygienou. S tím je samozřejmě spojené i to, na čem spíte. Správně zvolenou matrací, můžete předejít bolestem zad a kloubům, vaše svaly se budou během spánku lépe regenerovat, a i vaše psychika bude mnohem odolnější.

__________

Moderní spánkové trendy a zdravější spánek

V AHORNu už dlouhou dobu sledují vývoj v oblasti spánkových trendů a snaží se ostatní inspirovat ke zdravějšímu spánku. Petr Láníček, vedoucí výroby v AHORNu, k tomu dodal toto: „Navrhli jsme naše matrace tak, aby splňovaly požadavky moderního člověka a staly se nejlepším řešením pro spokojený spánek. Na základě výzkumu jsme navrhli systém aktivní pěny AHORNFLEX®, který je ideální pro dokonalou regeneraci během spánku. Právě tato pěna je použita při výrobě všech matrací z nové řady Arella.

__________

Matrace pro kvalitní spánek

Speciální řada měkkých matrací Arella zahrnuje matrace z monobloku i kombinaci Latexu a HR pěny. Nadpozemské spojení měkoučké matrace Arella s přírodní latexovou pěnou nabízí tělu odpočinek jako v přírodě a zároveň lehkost a vzdušnost.

Matrace z řady Arella mají 7 zón pro dokonalé kopírování vašeho těla. Praktický a hebký potah je vyplněn měkkým rounem pro vysoký komfort spánku. Přírodní latexová vrstva vytváří v matraci antibakteriální prostředí, což jistě oceníte nejen během horkých letních nocí.

Všechny prořezy i průřezy v matraci mají funkční význam. Zajišťují pružnost matrace, zmírňují otlačení a špatné prokrvení citlivých částí vašeho těla a odvádí vlhkost z matrace.

__________

Interní testování matrací Arella

AHORN své matrace neustále testuje a zkouší. Jak vypadalo poslední interní testování, jehož vítězem se stala právě andělská řada matrací Arella, můžete vidět ve videu.

__________

Kterou matraci z řady Arella si vybrat?

Matrace Arella je vynikající kombinací kvalitní pěny a funkčních průřezů. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží vaši páteř v přirozené poloze a profilování pěny matrace vám pomůže zmírnit otlačení a špatné prokrvení citlivých částí vašeho těla.

Matrace Arella Medi představuje nadpozemské spojení měkoučké matrace Arella s přírodní latexovou pěnou. Navíc je oboustranná.

Matrace Arella Soft má změkčenu oblast ramen a nohou a je velmi oblíbená u lidí, kteří spí rádi na boku.

Matrace Arella Soft Medi je to pravé pro milovníky měkkého spánku jako na obláčku. Příroda podpořená kvalitou – to je kombinace přírodní latexové pěny s kvalitní HR pěnou, díky které zůstává matrace lehká a vzdušná.